امام جمعه خرو: نمی توانم جلو مردم را بگیرم، مسئولان کاری کنند

 

waste3مرشدلو- قرار گرفتن کارخانه کارتن سازی در مجاورت شهرک امام رضا(ع) شهر خرو و ایجاد بوی نامطبوع تاکنون باعث اعتراضات فراوان مردم و مسولان شده ولی همچنان معضل آلایندگی این کارخانه به جای خود باقی است.

امام جمعه شهر خرو که برای چندمین بار در مورد این آلایندگی این کارخانه سخن می گفت، اظهار کرد: مسولان استان و شهرستان چرا به فکر رفع آلایندگی این کارخانه نیستند و آنها مدام قول می دهند و قایم باشک بازی می کنند. این کارخانه باید از این شهر منتقل شود.

خداپرست افزود: مسئولان از ما می خواهند که مردم را به آرامش دعوت کنیم ولی ما شرمنده این مردم هستیم و نمی دانیم که از دست بوی نامطبوع این کارخانه به کجا پناه ببریم و ۸۰۰۰ نفر از ساکنین این منطقه از دست این کارخانه عاصی شده اند مگر این کارخانه چه ارزشی دارد که سلامتی مردم و کودکان و سالمندان را اینگونه به خطر انداخته است اگر مسئو لان نمی خواهند آن را منتقل کنند، پس بیایند خانه های این مردم را بخرند تا مردم از اینجا بروند.

وی گفت: مسئولان چندین سال است که قول رفع این آلایندگی را داده اند و ماشین آلاتی هم برای رفع بو نصب کرده اند ولی تاکنون این هزینه ها هیچ تاثیری در جهت رفع بوی نامطبوع نداشته است.

امام جمعه خرو خطاب به مسئولان استان و شهرستان گفت: آیا کسی نیست که به داد این مردم برسد و ما حتما باید به مقام معظم رهبری شکایت کنیم تا ایشان وارد عمل شوند؟

وی تصریح کرد: دیگر ما نمی توانیم جلو این مردم را بگیریم و تا، خدای ناخواسته، حادثه ای رخ نداده مسئولان کاری بکنند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.