افتتاح و بهره برداری ازسالن چند منظوره صالحین روستای فدیشه نیشابور

مسجد+آیت-الله+کمالوند+خرم-آباد+و+بوستان+آن+افتتاح+شدروابط عمومی فرمانداری- با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور، سالن چند منظوره صالحین روستای فدیشه به بهره برداری رسید. در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه نیشابور با بیان اینکه سالن های ورزشی یکی از نیازهای جدی می باشد اظهار داشت: بدون تعاریف در سیستم کارفرمایی و دولتی چنین سالنی به این قیمت ساخته نمی شود، اما سپاه ساخت چون مردم درکنار پروژه بودند و و با استفاده از ظرفیتهای  مردم این پروژه را به یک سوم قیمت کارفرمایی تمام کردند.

غلامحسین مظفری با اعلام اینکه قریب به ۹۹ هزار متر فضای مسقف در داخل شهر داریم و با تأکید بر ارائه راهکارهای کاهش معضلات و آسیب ها در اجتماع از سوی مسئولان تصریح کرد: اجر و مزد ساختن سالن ورزشی کمتر از ساخت حسینیه نیست و چنانچه با کمک ائمه جماعات مسجد مخصوصا حسینه ها و هیاتهای مذهبی، اماکن مذهبی در غیر ایام محرم و مناسبتهای خاص در اختیار جوانان قرارگیرد با کمک یکدیگر و تجهیزاتی که در اختیار جوانان می گذاریم می توان آن ها را در این اماکن پرورش داد و از بسیاری آسیب های اجتماعی جلوگیری کرد.

مظفری دعای خیر پدران و مادران شهدا و مردم را در حق نظام سبب استواری و ایستادگی آن معرفی و افزود: به ازای هرپست مدیریتی درکشور ۷۳ نفر شهید شده اند و این وظیفه را بسیار سنگین کرده و نمی توان به راحتی  از کنار این ها گذشت.

وی تاکید کرد: امروز ما وظیفه داریم ازهمه امکانات و ظرفیتها استفاده کنیم خدای ناکرده مسائل حاشیه ای اصل نشود، اصل خدمت به مردم است و توقع مردم توقع خدمت صادقانه و خالصانه است در شرایط سخت امروز که امکانات و ظرفیتهای بسیار خوبی داریم حداقل کار این است که برویم و درکنار مردم باشیم .

فرماندار نیشابو ردرباره انتخابات پیش رو با تأکید بر ایجاد فضای سالم و رقابت دوستانه گفت: باید درانتخابات همه را دعوت به مشارکت فعال کنیم و همه درکنار هم باشیم. اگر نیت خدمت به مردم باشد بسیاری از مشکلات قابل حل است.

مظفری در پایان با ابراز امیدواری اینکه این سالن منشاء اتفاقات خوب وپایگاه تربیت و قهرمان پروری باشد، خواستار برنامه ریزی مسئولان دراستفاده بهینه از این فضاها برای پرکردن اوقات جوانان شد.

گفتنی است این سالن با مساحت ۷۲۰مترمربع از نوع سازه اسکلت فلزی و پیچ ومهره است که با ۲میلیاردو۵۰۰ میلیون ریال اعتبار دردومرحله که فاز دوم این پروژه شامل ۸۰ متر مربع دارای اتاقهای اداری، رختکن، سرویس بهداشتی می باشد به بهره برداری می رسد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.