اعضای شورا در دیدار با رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد: هم افزایی و استفاده از «ظرفیت های فرهنگی»، راه «توسعه» نیشابور است

سیدباقرمیرعلمدار- اعضای شورای اسلامی شهر در دیدار رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور برای توسعه مسائل فرهنگی و استفاده از ظرفیت های فرهنگی شهر تبادل نظر کردند.

مشاور مدیرکل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور در این دیدار اظهارکرد: بخش اعظم فعالیت های کاری من در انجمن مفاخر استان مربوط به نیشابور بوده است و این حاکی از ظرفیت های فرهنگی فراوان این شهر است.

غلامحسین علیپور  افزود: متناسب با جایگاهی که نیشابور دارد مطالبات مردم و اهالی فرهنگ در این شهر فراوان است و طبیعتاً با حمایت دستگاه های متولی و مجری در حوزه فرهنگ از جمله شورا و شهرداری می توان تا حدودی زیادی به مطالبات به حق مردم در این بخش پاسخ داد.

هادی درودی، رئیس شورای شهر در این دیدار گفت: پیشبرد برنامه های فرهنگی در حوزه شهری، نیاز به برنامه ریزی اصولی و حرکت جمعی موثر دارد و  شورای شهر آمادگی دارد تا متناسب با ظرفیت های قانونی، نسبت به تسهیل این شرایط کمک کند.

محمد حسن زرندی، رئیس کمیسیون مشارکت های اقتصادی و گردشگری شورا نیز  عنوان کرد: باید از ظرفیت های بخش خصوصی در پیشبرد برنامه های فرهنگی بهره برد و به طور حتم بودجه و منابع دولتی محدود است و لذا تنها راه پیش رو بهره گیری درست و اصولی از ظرفیت بخش خصوصی است.

مجتبی باری، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر نیشابور نیز با اشاره به بخشی از دغدغه ها و مطالبات دوستداران فرهنگ و هنر تصریح کرد: به طور حتم می توان با یک هم افزایی منطقی و بهره گیری صحیح از توان مردم، ظرفیت های فرهنگی موجود را در خدمت توسعه نیشابور درآورد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.