اعتراف پس از دو دهه نمایندگی در مجلس: ما به بهداشت و درمان کمتر توجه کردیم

 

55859_669نماینده نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما به حوزه بهداشت و درمان شهرستان کمتر توجه کردیم و باید جبران شود.

حسین سبحانی نیا در گردهمایی مشترک دانشکده علوم پزشکی نیشابور و جامعه روحانیون شهرستان نیشابور افزود: در دولت یازدهم و با تلاش و پیگیری های همه جانبه وزیر بهداشت به حوزه سلامت توجه خاصی صورت گرفته است.

وی بیان داشت: در هر جامعه توسعه علمی و صنعتی صورت بگیرد خود به خود زمینه توسعه کلی را فراهم خواهد آورد.

سبحانی نیا اظهار داشت: همه دستگاه های اجرایی شهرستان و روحانیت معزز باید در توسعه شهرستان نیشابور به دانشکده علوم پزشکی کمک نموده و در کنار آن ها باشند. زیرا کارها در حوزه بهداشت و درمان پرهزینه است و ساخت یک بیمارستان ۳۲۰ تختخوابی حدوداً ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه می برد.

وی اضافه کرد: اگر مردم و مسئولین اهتمام بکنند می توانند در گسترش فضاهای درمانی به دانشکده علوم پزشکی کمک کنند.

این نماینده نیشابور گفت: شما روحانیون به عنوان مبلغین دینی و مورد اعتماد مردم می توانید در این زمینه فرهنگ سازی کنید که مردم به جای هزینه های گزاف در مراسم اموات، هزینه ها را به حوزه سلامت اختصاص دهند.

عضو سابق هیات رییسه مجلس اظهار داشت: در بودجه ۹۵ انشاء الله برای پروژه های حوزه سلامت نیشابور خصوصاً بیمارستان۳۲۰ تختخوابی ردیف بودجه ای قرار خواهد گرفت.

یاد آور می شود: ماه گذشته نیز غلامحسین مظفری، فرماندار نیشابور، در نشست مشترک دانشکده علوم پزشکی با اصناف از کم کاری و کوتاهی مسئولان پیشین نیشابور در زمینه بهداشت و درمان انتقاد کرده و گفته بود: اگر امروز بخواهیم بدون تعارف حرف بزنم باید بگویم متأسفانه در بسیاری از حوزه ها کاری نشده یا نتوانسته ایم و یا شاید عده ای نخواسته اند و امروز در این وضع ناراحت کننده قرار داریم. در مقاطعی فضاها و موقعیت های در شهر داشتیم و باید کارهایی می کردیم که متأسفانه نشد.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.