اظهارات مروی در خصوص پشت پرده

اظهارات مروی در خصوص پشت پرده

انتخاب فرماندار و تغییر مدیران شهرستان

علی مروی نماینده نیشابور در مجلس در خصوص روند انتخاب فرماندار بیان داشت: یک سال و نیم این موضوع زمان برد تا فرماندار شایسته در نیشابور منصوب شود. ما تمام تلاش مان را کردیم که شخص فاقد شاخص های مورد نظر مردم منصوب نشود در حالی که از طرف وزارت کشور اصرار و فشار وجود داشت و برای منافع نیشابور در این راه حتی از روابط دوستانه و فامیلی نیز استفاده کردم.

علی مروی در پاسخ سؤال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا منظور وی از استفاده از روابط فامیلی و دوستانه برای انتخاب فرماندار نیشابور، موضوع وصلت دختر وی با پسر وزیر کشور بوده، این موضوع را تأیید کرد ولی تمایل نداشت بیشتر به موضوع پرداخته شود و آن را در جهت منافع شهر عنوان کرد.

وی با تأکید بر اینکه خودم هیچ گاه دنبال تغییر مدیریت ها و دخالت در انتصاب ها نیستم، خاطرنشان کرد: منتها وقتی برخی دیدیم مسئولین در استانداری برای فرمانداری بر روی نامنی اصرار دارند، ما هم می گفتیم اگر بنا به او باشد، پس ما هم می گوییم آهویی بیاید. چون هر دو در بسیاری از موارد نقاط مشترک داشتند، هر دو در مجموعه جهاد و تعاون روستایی سابقه داشتند، هیچ کدام وزارت کشوری نبودند ولی آهویی امتیاز بومی بودن را داشت و مقام مافوق نامنی هم بوده است، از این رو آهویی ارجح بود.

وی در پاسخ به سؤالی دیگر در خصوص تغییرات مدیریتی در ادارات شهرستان، بیان کرد: مدیران اغلب ادارات تغییر کرده اند و تنها چند مورد مانده اند که ادارات صنعت، تربیت بدنی و جهاد از آن جمله می باشد. مدیر جهاد که در حال تغییر است، مدیر صنعت و معدن هم در حال پیگیری است و با مدیر کل هم صحبت کردیم و ایشان گفت آقای سراج قانونا هم نمی تواند بماند چون نیروی شرکت شهرک های صنعتی است. با آقای بیدکی صحبت کردم ولی نپذیرفت و دنبال گزینه ای مناسب هستیم.

مروی همچنین با اشاره به با اجماع نظری که در ورزشکاران در خصوص تغییر مدیر اداره ورزش و جوانان بود، گفت: من از همان ابتدا به وزیر کشور و مدیر کل این نارضایتی ها را منعکس کردم. آقای وزیر هم گفت که ایشان باید برود، آقای خادم هم موافق بود اما هیچ وقت عملی نمی شد و این اواخر که با اداره کل تماس داشتم گفتند از دفتر وزیر تماس گرفته اند و گفته اند فعلا تغییر نکند. در مجموع ماجرا در حال پیگیری است و باید به نظر ورزشکاران توجه کرد. من حرف ها را منتقل می کنم و ان شااله تصمیم بگیرند.

گفتنی است: هر سه مدیر یاد شده از نزدیکان و بعضا بستگان نزدیک دیگر نماینده شهرمان در مجلس می باشند.

به اشتراک بگذارید:


دیدگاه برای “اظهارات مروی در خصوص پشت پرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.