اصلاحیه شورا و توضیح خیام نامه ( پیرو درج خبر عدم تشکیل جلسه ی شورای شهر در  شماره ی ۲۹۳ خیام نامه )

توضیحی ازجانب رئیس محترم شورای شهر به دفتر نشریه ارسال شد که عینا به همراه توضیحات نشریه درج می گردد:

متن نامه رییس شورای شهر به این شرح است:

«مدیر مسئول محترم هفته نامه خیام نامه

سلام علیکم

احتراما در پی انتشار خبر«جلسه ی شورای شهر تشکیل نشد» در شماره ی ۲۹۳ خیام نامه و اطلاع رسانی ناصحیح اسامی غائبین جلسه رسمی مورخ ۱۹/۵/۱۳۹۵ شورای اسلامی شهر در متن خبر؛ تعداد سه نفر از اعضای محترم شورای اسلامی شهر(خانم ها بلالی و کاشفی و آقای صائب نیا) طی نامه ای به اینجانب خواستار پی گیری و اصلاح خبر خلاف واقع یاد شده گشته اند.

لذا با استناد به فایل صوتی موجود در آرشیو شورای اسلامی شهر و امضای اعضای حاضر در ذیل صورت جلسه مورخ ۱۹/۵/۱۳۹۵ منجر به تعطیلی(به علت نرسیدن اعضا به حد نصاب لازم)؛ ضمن تایید حضور اعضای ذکر شده ی فوق در ساعت مقرر؛ شایسته است نسبت به اصلاح خبر در شماره ی بعدی آن هفته نامه برابر فصل ششم؛ ماده ی ۲۳ قانون مطبوعات اقدام فرمایید.

شایان ذکر است که به علت عدم تشکیل جلسه رسمی مورخه ی ۱۹/۵/۱۳۹۵ جلسه ی رسمی فوق العاده ای با حضور تمامی اعضای محترم شورای اسلامی شهر در روز یک شنبه مورخه ۲۴/۵/۱۳۹۵ برگزار گردید.

احمد همت آبادی

رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور»

توضیح خیام نامه:

توجه و حساسیت اعضای محترم شورای شهرستودنی است و به همین جهت سپاسگزاریم.

درج خبر مورد اشاره ی ریاست محترم شورای شهر بر اساس اطلاعات ارسالی از جانب خبرنگار خیام نامه بوده است. اما به نظر می رسد از آنجا که خبرنگار خیام نامه  با تاخیر در جلسه حاضر شده و از طرف دیگر اعضای  محترم نامبرده شده (خانم ها کاشفی و بلالی و آقای صائب نیا)  به دلیل به حد نصاب نرسیدن، جلسه ی شورا را ترک می کنند  امکان دیدار ایشان برای خبرنگار فراهم نمی گردد و در گزارش تنظیمی ایشان سهوا نام این سه عضو محترم درج نمی گردد. البته این دلیل نافی عذرخواهی خیام نامه نیست و خیام نامه بابت  این خطای سهوی از محضر خانم ها کاشفی، بلالی و آقای صائب نیا عذرخواهی می نماید. البته در نامه ریاست محترم شورا به اسامی غایبانی که باعث از حد نصاب افتادن جلسه شورا گردید، اشاره نشده است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.