اداره برق نیشابور ۱۱ میلیارد تومان پروژه را به بار نشاند

۷۵ پروژه کلان مدیریت برق نیشابور با اعتباری بالغ بر ۱۱۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

به گزارش فارس در دهه فجر امسال، ۷۵ پروژه کلان مدیریت برق نیشابور با اعتباری بالغ بر ۱۱۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره برق نیشابور، در حاشیه افتتاح برخی از این طرح‌ها در جمع خبرنگاران گفت: احداث شبکه روشنایی معابر با پایه فلزی در بلوارهای گلها، کمربندی، خیابان ۱۷ شهریور به طول ۶ کیلومتر و اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و احداث شبکه روشنایی معابر با پایه سیمانی در بلوار غزالی، خیابان‌های انقلاب، استقلال و بهشتی به طول ۹ کیلومتر و اعتبار ۵ میلیارد میلیون ریال صورت گرفت.

جلال بهشتیان ادامه داد: احداث شبکه فشار متوسط برای تعدیل بار خطوط و افزایش قدرت مانور به طول ۲۲ کیلومتر با اعتبار ۱۳ میلیارد ریال، احداث شبکه فشار ضعیف با کابل خودنگهدار به طول ۴۰ کیلومتر و اعتبار ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و نصب و تقویت ترانسفور ماتور توزیع برای ۶۵ دستگاه و اعتبار ۳ میلیارد ریال از دیگر اقدامات این مرکز است.

وی افزود: نصب تجهیزات هوشمند برای افزایش قابلیت اطمینان شبکه فشار متوسط، نصب کلیدهای گازی هوشمند، ریکلوزر و خازن به ۱۸ دستگاه با اعتبار ۵ میلیارد ریال از دیگر اقدمات ما است.

رئیس اداره برق نیشابور افزود: اصلاح شبکه‌های فرسوده و در معرض سرقت از جمله تجدید و بازآرایی شبکه‌های فرسوده با تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعوض تیرهای فرسوده به طول ۶۵ کیلومتر و اعتبار ۲۲ میلیارد ریال از دیگر اقدامات اداره برق نیشابور است.

 

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.