آموزشی- تجربی استارتاپ ویکند

برای اولین بار در نیشابور به همت مرکز رشد فن آوری صورت می گیرد:

برگزاری گردهم آیی

آموزشی- تجربی استارتاپ ویکند

استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی در سراسر دنیاست که در ۳ روز متوالی برگزار می گردد. در این برنامه شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، عاشقان استارت آپ، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم می آیند تا در طی ۵۴ ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده ای را اجرا کند.

در این برنامه جهانی تا بحال بیش از ۴۵ هزار نفر در بیش از ۲۰۰ شهر شرکت نموده اند.در استارتاپ ویکند ایده های زیادی مطرح می شوند اما آنچه در این برنامه اهمیت دارد فقط سه چیز است. اجرا، اجرا و فقط اجرا!

این برنامه از ساعت ۶ بعدازظهر روز چهارشنبه آغاز و تا ساعت ۸ شب جمعه ادامه دارد. در این برنامه شرکت کنندگان (۷۰ الی ۱۵۰ نفر در ۶ الی ۹ تیم) همگی در یک فضای مشترک قرار می گیرند.

این رویداد جهانی برای اولین بار در نیشابور به همت مرکز رشد فناوری نیشابور در محل دانشکده هنر دانشگاه نیشابور و باهمکاری دانشگاه ها ، ادرات و نهادهای دولتی و خصوصی ۲ الی ۴ اردیبهشت ۹۴ برگزار می گردد.از علاقه مندان دعوت می شود با مراجعه به وب سایت رسمی این رویداد به آدرس neyshabur.startupweekend.ir حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱/۹۴ مراجعه و ثبت نام نمایند .

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.