آقای روحانی مثل دولت قبل با صلوات و ذکر تصمیم نمی گیرد

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش در نیشابور:

آقای روحانی مثل دولت قبل با صلوات و ذکر تصمیم نمی گیرد

ادامه از صفحه اول شرکت مدیرآموزش و پرورش و سخنرانی وی در جلسات گروه موسوم به «لشگر یوسف زهرا» که با مشی اعتدال گرایی این دولت در تعارض به نظر می رسد، سوالاتی را در ذهن شهروندان ایجاد کرده است.

معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به خبرنگار ما در این رابطه اظهار داشت: باید مهلت داد تا به مرور مسئولین هماهنگ شوند.

حمید رضا کفاش ضمن بیان این که دولت آقای روحانی مثل دولت قبل کار نمی کند که با صلوات و ذکر تصمیم بگیرد اضافه کرد: باید فرصت داد تا اینها بررسی و مطالعه شود و اگر مدیران منصوب، افراد مفید و به درد بخور و متعادلی باشند، تثبیت می شوند و هر کدام که این ویژگی ها را نداشته باشند هم جایشان را به فرد دیگری خواهند داد.

وی یاد آور شد: دولت تدبیر و امید به دنبال مدیران شایسته و معتدل است. مدیرانی که توانمند باشند و احترام ویژه ای به مردم بگذارند، افراد افراطی در حوزه مدیریتی قابل پذیرش نیستند. رئیس آموزش پرورش نیشابور هم از همین جنس است و باید به وی مهلت داد.

دکتر کفاش همچنین در رابطه با این مورد به خصوص، قول پیگیری داد.

قوامی نژاد، رئیس اداره آموزش و پرورش، در واکنش به این گفت و گو با بیان اینکه این گروه در آموزش و پرورش نقشی ندارند اظهار داشت: اینها اردو برگزار کردند و از من هم برای سخنرانی دعوت کردند. قوامی نژاد در پاسخ به این سوال که چطور شما برای دانش آموزان منتخب از طرف این گروه سخنرانی می کنید در حالی که اینها مجوز فعالیت ندارند، اظهار داشت: آیا شما وقتی می خواهید در جایی سخنرانی کنید تحقیق می کنید آیا آنجا مجوز دارد یا ندارد؟! من هر جا جمعی از دانش آموزان باشند سخنرانی می کنم!!

نوشته شده توسط : آزاده مهدیار ـ خبرنگار

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.