آغاز فرایند رای گیری در نیشابور

photo_2016-02-26_01فرایند رای گیری برای انتخابات مجلس دهم و نیز خبرگان چهارم، همزمان با سراسر کشور در شهرستان های نیشابور و فیروزه از ساعت ۸ صبح امروز آغاز شده است.
خبرنگار خیام نامه از محل شعبه اخذ رای مستقر در شهرداری گزارش می دهد که رای گیری در این شعبه راس ساعت مقرر آغاز شد و نخستین کسانی که رای خود را به صندوق انداختند، دو خانم همشهری بوده اند. به گزار ش خبرنگار ما، نکته قابل توجه در این شعبه این است که در همین دقایق آغازین شعبه در حال شلوغ شدن است.
همچنین خبرنگار خیام نامه از شعبه اخذ رای در مسجد جامع گزارش داده که این شعبه تا ساعت ۸:۲۰ دقیقه رای کسی را اخذ نکرده و مسئولان شعبه در حال آماده کردن سیستم ها و اتصال کامپیوتر بوده اند.
در این شعبه اخذ رای نیز صف تشکیل شده است.
عکس زیر در ساعت ۸ و ۲۱ دقیقه صبح توسط خبرنگار خیام_نامه گرفته شده است.

گزارش تکمیلی خیام نامه از شعبه اخذ رای در مسجد جامع نیشابور اشکالات موجود مرتفع شده و کمی مانده به ساعت ۸:۳۰ رای گیری در این شعبه نیز آغاز شده است و مردم برای رای دادن به داخل شعبه رفته اند.

آقای احمد نیا , متولد ۱۳۴۱ , نخستین همشهری که در مسجد جامع رای خود را به صندوق انداخت.

 

photo_2016-02-26_08-2

 

نخستین گروه از همشهریان که در مسجد جامع رای خود را به صندوق انداخته اند.

 

photo_2016-02-26_08-3

 

خبرنگار خیام نامه از شعبه فرهنگسرای سیمرغ هم گزارش می دهد که در این شعبه نیز از ساعات ابتدایی، برای اخذ رای  «صف» تشکیل شده است. اما سرعت پیشبرد کار مناسب است.

شهردار نیشابور، دقایقی قبل با حضور در شعبه اخذ رای مستقر در مسجد جامع این شهر، رای خود را به صندوق انداخت.
به گزارش خبرنگار خیام نامه، شهردار در گفت و گوی کوتاهی با بیان این که امروز یک روز ملی است، از مردم خواست در خانه های شان نمانند.سیدعباس حسینی به همشهریان توصیه کرد، رای دادن خود را به ساعات پایانی موکول نکنند و در اولین فرصتی که توانستند، به شعب اخذ رای مراجعه کنند.

فرماندار نیشابور گفت: خوشبختانه امروز‌ انتخابات در فضایی آرام در حال برگزاری است، مقدمات انتخابات از ماه ها قبل فراهم شده و طی بازدید ما از صبح امروز از شعب سطح شهر، روند با آرامش و استقبال بالای مردم در حال برگزاری است.
مظفری افزود: ۳۶۱ شعبه اخذ رای و قریب به ۹ هزار همکار و عامل اجرایی ما را همراهی می‌کنند. بیش از ۲۸۵ هزار نفر واجد شرایط و از این میان ۲۴ هزاز نفر رای اولی هستند. من همه را به مشارکت در این امر خطیر و سرنوشت خود دعوت می کنم. برنده واقعی انتخابات مردم هستند.

مظفری رای خود را در شعبه مستقر در مسجد جامع در صندوق های خبرگان و مجلس انداخت.

 

photo_2016-02-26_7

 

دکتر محسن عظیمی نژاد , رییس دانشگاه علوم پزشکی به همراه مدیران و کارکنان دانشکده , رای خود را در مرکز شماره ۶ بهداشت به صندوق انداخت.

 

photo_2016-02-26_6

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.