آخرین خبر در مورد فرماندار نیشابور

آخرین خبر در مورد فرماندار نیشابور:

نامنی: انتصاب من در حد گمانهزنی است، پیشنهادی نشده است

مروی: سه گزینه بومی روی میز است

تسنیم:مدیرکل تعاون روستایی خراسان ‌رضوی گفت: هنوز پیشنهادی در زمینه فرمانداری نیشابور به بنده نشده و صحبت‌های مطرح شده در این زمینه در حد گمانه زنی است.

رضا نامنی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد در ارتباط با احتمال انتصاب وی به عنوان فرماندار نیشابور اظهار کرد: هنوز پیشنهادی در این زمینه به بنده نشده است.

مدیرکل تعاون روستایی خراسان رضوی بیان کرد: صحبت‌های مطرح شده در این زمینه نیز فعلا در حد گمانه زنی است.

سید محسن صادقی، معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی چند روز قبل در نشست خبری خود با اشاره به اتمام ماموریت و یا بازنشستگی هشت نفر از فرمانداران در شهرستان‌ها، اظهار کرد: برای اداره امور در این شهرستان ها، سرپرست فرمانداری منصوب شده تا با فرصت کافی در خصوص انتخاب فرد اصلح اقدام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: فرماندارانی که در دولت یازدهم و از سوی استاندار سابق منصوب شده اند که تغییر نخواهند کرد، تعدادی از فرمانداران ابقا، برخی جا به جا و از زحمات چند تن از فرماندارانی که ماموریت آنان در وزارت کشور به اتمام رسیده تقدیر خواهد شد و افراد جدید براساس شاخص‌های مبتنی بر شایسته سالاری، حد اکثر تا پایان موعد ذکر شده، معرفی خواهند شد.

به گفته وی، فرآیند انتخاب فرمانداران از نشان تا صدور حکم در وزارت کشور بین ۴۵ روز تا دوماه زمان می برد.

در همین حال، علی مروی، نماینده نیشابور در مجلس، عنوان کرد: سه گزینه برای فرمانداری نیشابور از سوی نیروهای فعال این شهرستان به استانداری خراسان رضوی معرفی شده‌اند که مشخصه همه آن‌ها این بومی‌بودن است.

وی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: معتقدم باید برای نیشابور یک فرماندار بومی روی کار بیاید، البته استانداری به گزینه معرفی شده بومی از سوی ما توجهی نکرده است.

 

به اشتراک بگذارید:


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.