اظهار امیدواری فرماندار: روزهای بهتر برای سلامت مردم با نیک اندیشی همشهریان

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور در جلسه تکریم نیکوکاران سلامت در سالن دیالیز دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تشکر از اقدامات دانشکده دانشکده علوم پزشکی نیشابور گفت: همراهی خیرین روزهای خوبی برای حوزه سلامت نیشابور رقم خواهد زد.

سعید شعیبانی با اعلام این که باعث افتخار است در جمع نیکوکاران حوزه سلامت هستیم اظهار داشت: در ماه رمضان، ارزش محبت بین انسان‌ها در قالب کار خیر و نوع دوستی متجلی می‌شود و در این ماه باید رفتار نیک و معنوی را در وجود خود بیش از پیش نهادینه کنیم.

وی اضافه کرد : نیکوکاران در ارتقای بیش از پیش برنامه های حوزه سلامت نقش بسزایی دارند و با کمک های بی دریغ خود یاری رسان بخش بهداشت و درمان بوده و موجب ارتقا خدمت رسانی به مردم شهرستان شده اند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نیشابور ضمن قدردانی از خیّرین خواستار استمرار کمک  های نیک اندیشانه آن ها شد و یادآوری کرد : پروژه هایی در حوزه سلامت نیشابور وجود دارد که نیاز به حضور خیرین سلامت می باشد.

شعیبانی افزود: در سال های اخیر، کمک های خیرین در حال افزایش بوده است و دامنه حضور نیکوکاران رو به افزایش است و به خواست پروردگار با همراهی شما خیرین عزیز، روزهای بهتری برای تامین سلامتی مردم شریف نیشابور خواهیم داشت.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *