اتهام نماینده مشهد به تیم مذاکره کننده هسته ای: ۴ جاسوس مسئول اصلی مذاکرات برجام بودند

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در نشست بصیرتی در مسجد قدس نیشابور گفت: آقای ظریف، عراقچی، تخت روانچی وصالحی تیم مذاکره‌کننده  فرعی بودند، تیم اصلی مذاکره‌کننده ۴ جاسوس چند تابعیتی  بودند.

کریمی قدوسی افزود: دری اصفهانی دارای ۴ پاسپورت کانادا، امریکا، انگلیس، ایران و عضو خزانه‌داری آمریکا، متخصص لغو تحریم‌های پولی و بانکی بود؛ که وظیفه تحریم هوشمند ایران را بر عهده داشت، از انگلیس ماهی ۶۵۰۰ پوند حقوق می‌گرفت، از ما هم حقوق می‌گرفت چطوری تحریم‌ها را لغو کندو در بر جام قید شود و از انگلیس حقوق می‌گرفت طوری متن را بنویسد که بعد از اجرای توافقات تحریم‌ها به بهانه‌ی تفصیل ادامه پیدا کند، این آقا بعد از  توافق بر جام صد سکه از آقای روحانی جایزه گرفت و مدال خدمت به سینه این فرد چسباند که الآن به اتهام جاسوسی در حال محاکمه است.

وی ادامه داد: نفر دوم متخصص حقوق بین‌الملل یک فرد دو تابعیتی فرانسوی و ایرانی آقای مشکور مشاور ارشد تیم مذاکره آقای ظریف بود که الآن فراری است.

کریمی عنوان داشت: نفر سوم آقای رمضانی فارغ‌التحصیل دانشکده soas در لندن که مخصوص جاسوس پروری است متخصص عملیات روانی و رسانه‌ای آقای ظریف بود.

وی افزود: نفر چهارم آقای سیروس ناصری که مشهورتر از این سه نفر است هفته‌ای یک‌بار از لندن با هزینه بیت‌المال مسلمین به ایران سفر می‌کرد و در اتاق ریاست جمهوری  جلسه می‌گذاشت هماهنگی‌ها را با آقای ظریف می‌کردند و برمی‌گشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: شما یک هتل رامی دید که پشت سر آن‌یک هتل دیگر بود که هیچ‌وقت دوربین‌ها آن را نشان نداد این چهار نفر در آنجا با سرویس‌های امریکا و انگلیس مشغول طراحی  توافق جامع بودند نه هسته‌ای!  پذیرش ۲۰۳۰ و fatf  و استانداردسازی‌ها دران جا صورت گرفت، دست از حمایت حزب‌الله برداشتن و شناسایی اسرائیل را آنجا قول دادند هفت بر جام را قول  دادن، این بر جام ظاهرِ یک توافق مهمِ صورت گرفته است

کارگروه بیست و چهار نفرِ تشکیل دادند برای تغییر رفتار جمهوری اسلامی را اجرا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن سه برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای نابودی انقلاب اسلامی دارد، اولین برنامه دشمن ایجاد ناامنی در داخل کشور است و می‌خواهند جمهوری اسلامی کشوری مانند سایر کشورهای ناامن منطقه شود.

وی افزود: غربی‌ها از امنیت انقلاب اسلامی ایران عصبی هستند، ناامنی در برهه زمانی کنونی از جنس ترور و بمب نیست بلکه از جنس روبروی هم قرار دادن مردم است.

کریمی گفت: دشمن به دنبال دوقطبی کردن جامعه است، بخشی از مسئولین نظام اسلامی بهتر از غربی‌ها برای رأی، مردم را در مقابل هم قرار می‌دهند و این کار را تنها برای رأی انجام نمی‌دهند بلکه برای رسالت خویش انجام می‌دهند.

وی یادآور شد: جریانی که کشور را در مقابل قرار می‌دهد همین جریانی است که امور اجرایی کشور را به دست گرفته است، لازم نیست چراغ به دست در پستوها دنبال کسی بگردیم، همین موضع که می‌شنیدن که آن فرد می‌گوید منافقین چه‌کار می‌کردند خود نشان‌دهنده آن جریان است.

به اشتراک بگذارید:


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *